home

Panerai imitacja Jak poinformowaliśmy wcześniej o modelu Limited Edition dla firmy VW, firma ogłosiła nowy model Restricted Edition Vento w Indiach, który zostanie ozdobiony w celu upamiętnienia, że ​​wkrótce rozpocznie się IV sezon z IPL.Korporacja wydała Crores rupii na prawie każdy element w IPL, fani VW będą zachwyceni wraz z wydaniem częściowym VW-Vento na czwarty sezon IPL, zaplanowany na około 8 kwietnia tego roku .Vento IPL Edition przymocowany do naklejek IPL na jego ciele, ale mimo to garnki przy użyciu logo IPL są wytłoczone na nim i maty podłogowe ozdobione wszystkimi logo IPL Najlepsze repliki zegarkow .Volkswagen wydał swój unikalny sedan Volkswagen Vento IPL edition 2020 przed IPL w Indiach.Vento IPL Edition będzie początkowym modelem, który zostanie wprowadzony na rynek indyjski i utorowałby ścieżkę zwiększania głośności dla obecnie popularnego modelu. Wersja Vento IPL jest wyposażona w najnowocześniejszy, kolorowy odtwarzacz multimedialny z ekranem dotykowym, obejmujący między innymi nawigację , pluszowe siedzenia ze sztuczną tarczą, a także wiele specjalnie markowych akcesoriów. Volkswagen może również dać zestaw krykieta w połączeniu z sedanem Vento IPL Edition. Przedsiębiorstwo planuje rozpocząć promowanie tego modelu w pierwszym tygodniu kwietnia, a konkurencyjny koszt wyniesie 7,4 miliarda Rupii, byłego salonu wystawowego w New Delhi.

Funkcje Volkswagen Vento IPL Edition -Volkswagen Vento IPL Edition Najważniejsze atrybuty -Samochody trafią do sprzedaży w pierwszym tygodniu kwietnia -Komentując wprowadzenie do wydania Vento IPL, Pan Neeraj Garg, rolex zegarkow repliki Członek Zarządu i Dyrektor, Volkswagen Passenger Vehicles, Volkswagen Group Sales India Pvt. Ltd. powiedział: 'Nagrodzony Vento został specjalnie zaprojektowany dla indyjskiego klienta i rozwija się w bardzo dobrze znanym ze względu na jego uruchomienie w zeszłym wrześniu, dlatego dobry wybór dla modelu działania dla tej branży Vento IPL Edition Dodaje do naszego obecnego składu, ponieważ nadal dążymy do zaoferowania naszym innowatorom kupujących i tym samym wartościom pieniędzy w naszych artykułach.Pan Lutz Kothe, szef ds.

Tag Heuer Replika paypal Reklam i marketingu oraz PR Volkswagen Group Sales Pvt. Ltd. dodał: 'Na całym świecie Volkswagen wprowadza unikalne edycje, które były już niewiarygodnie wydajne. Wydanie IPL jest naszym pierwszym krokiem w kierunku porównywalnej inicjatywy. Będziemy przyjmować kompleksowe synergiczne podejście do reklamy i marketingu na czas trwania IPL, aby dotrzeć do klientów w całej naszej karline.
  • repliki zegarków
  • Replika Zegarki kwarcowe Breitling Navitimer Stary
  • Replika Zegarki Lea Michele Lea Michele
  • Replika Zegarki Moda Garnitury everyones Taste
  • Replika zegarki przełaczyc sie na praktyczne i ekonomiczne Moda
  • Replika zegarki Rolex Submariner Rolex repliki zegarkow cene
  • Repliki Philip Stein zegarki sa oferowane w cenach hurtowych